۱۰ ایده جذاب برای کابینت سفید آشپزخانه - وبلاگ سرویس اول - وبلاگ سرویس اول
عنوان پست میاد اینجا

۱۰ ایده جذاب برای کابینت سفید آشپزخانه

رنگ سفید، مبین روشنی و تمیزی است! به همین دلیل بسیاری از خانم‌های خانه‌دار، رنگ سفید را در رنگ‌آمیزی فضای آشپزخانه بالأخص برای کابینت‌ها، مورداستفاده قرار می‌دهند. پس اگر شما هم به این رنگ علاقه دارید، تا پایان این مقاله با ما همراه شوید، زیرا قصد داریم تا ۱۰ ایده جذاب برای کابینت سفید آشپزخانه را به شما معرفی کنیم.

 

 

۱۰ ایده جذاب برای کابینت سفید آشپزخانه

در اینجا همان‌طور که قول داده بودیم، می‌خواهیم ۱۰ ایده جذاب برای کابینت سفید آشپزخانه را به شما عزیزان معرفی کنیم، با ما همراه باشید!

 

۱- بازگشت به آینده

با نگاه به این آشپزخانه تمیز و براق، اشتهایتان برای خوردن هر نوع وعده غذایی، بازخواهد شد! این کابینت‌های سفید در کنار نورپردازی روشن، حس آینده‌گرایی را به مخاطب القاء می‌کند. این سبک از آشپزخانه، برای افرادی که طرفدار ساده گرایی هستند؛ یک گزینه ایده‌آل به شمار می‌رود!

 

۲- شیوه امروزی

اگر به دنبال یک ایده جذاب برای کابینت سفید آشپزخانه هستید، می‌توانید دیوارها و کف آشپزخانه خود را به‌گونه‌ای رنگ‌آمیزی کنید که با رنگ کابینت در تعامل باشند. برای مثال به تصویر زیر دقت کنید و ببینید که رنگ آبی مایل به خاکستری کف آشپزخانه در کنار رنگ روشن دیوار، در تعامل کامل بوده و نمایی امروزی را برای مخاطب به ارمغان می‌آورد! رنگ سفید همواره می‌تواند با رنگ‌های دیگر هماهنگ شود و فضا را وسیع و بزرگ جلوه دهد، پس از رنگ سفید برای کابینت‌های آشپزخانه خود استفاده کنید!

 

۳ – مس در کنار کابینت سفید

آیا احساس می‌کنید که مس، از جذابیت و زیبایی آشپزخانه شما می‌کاهد؟ بهتر است در این مورد، تجدیدنظر کنید! کابینت‌های سفید آشپزخانه، هر عنصری را ظریف و شیک جلوه می‌دهند. با استفاده از نوارهای مسی در دورتادور حاشیه هود و حتی درب‌های اجاق‌گاز، تمام فضای آشپزخانه به شکلی فوق‌العاده دلپذیر و جذاب دیده می‌شود. برخی از ایده‌های جذاب نظیر آنچه در تصویر زیر می‌بینید، باعث افزایش جلوه کابینت‌ها می‌گردد، مخصوصاً کابینت‌های سفیدرنگ!

 

۴ – اثر هنری و مدرن

آشپزخانه‌ای که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، نشان‌دهنده این است که کابینت‌های سفید با هر رنگ و سبکی قابل‌استفاده هستند! کابینت‌های سفید در کنار رنگ خاکستری دیوارها، ظاهری مدرن به فضای خانه می‌بخشند و احساس تمیزی را به همگان منتقل می‌کنند. همچنین، دکوری‌هایی به رنگ زرد باعث زنده شدن فضای آشپزخانه می‌شوند. اگر یک آشپزخانه جذاب، روشن و بزرگ می‌خواهید، کابینت‌های سفید را فراموش نکنید!

 

 

۵- توجه به جزئیات

کابینت‌های سفید در کنار طراحی فریبنده شیشه‌ها، ظاهری متضاد و جذاب به محیط آشپزخانه می‌بخشند و طراحی آن را حرفه‌ای جلوه می‌دهند. پس برای تحقق این امر، کابینت‌های آشپزخانه خود را سفیدرنگ و با طراحی‌های جذاب انتخاب کنید. در چنین آشپزخانه‌هایی رنگ دیوارها نیز در زیباسازی محیط تأثیر بسزایی دارند!

 

 

۶ – زیبایی ویکتوریایی

کابینت‌های سفید برای آشپزخانه‌هایی که در طراحی آن‌ها جزئیات فراوانی به کار رفته است، بسیار مناسب هستند. اگر در طراحی داخلی منزلتان از سبک ویکتوریایی استفاده می‌کنید، کابینت‌های سفید در کنار رنگ کرم و قهوه‌ای سایر وسایل، بسیار زیبا و هنری به نظر خواهند رسید!

 

 

۷ – طرح جذاب صنعتی

کابینت‌های سفید آشپزخانه، این امکان را به شما می‌دهند که بتوانید از هر نوع کاشی با رنگ‌های مختلف در طراحی فضای آشپزخانه‌تان استفاده کنید و جلوه‌ای زیبا به محیط آن ببخشید. کابینت‌های سفید در کنار رنگ‌های متضاد کاشی و چراغ‌ها،‌ شخصیتی جدید و جالب را از آشپزخانه شما نمایان می‌سازند. کابینت‌های سفید، شما را در اضافه کردن انواع گوناگونی از جزئیات به فضای آشپزخانه، یاری می‌دهند!

 

 

 

۸ – کابینت سفید در کنار نمایی از چوب

اگر به دنبال ایده جذاب برای کابینت سفید آشپزخانه هستید، به این نمونه بی‌نظیر توجه کنید! نمای چوبی سقف و کف آشپزخانه به همراه چهارپایه‌های چوبی، همگی در تضاد با کابینت‌های سفید هستند و این موضوع جذابیت این آشپزخانه را دوچندان کرده است. برای تجربه یک فضای کلاسیک و روشن، این ایده را در آشپزخانه خود پیاده‌سازی کنید!

 

 

۹ – آرامش حین آشپزی

برخی از مواقع آشپزی برای میهمانان و سایر اعضای خانواده به کاری

استرس‌زا تبدیل می‌شود. به همین منظور، کابینت‌های سفیدرنگ ضمن ایجاد حس آرامش، وسعت بیشتری به محیط می‌بخشند و آشپز در چنین فضایی، راحت‌تر کار می‌کند و همه‌چیز را در دسترس خود می‌بیند! همچنین قرار دادن یک قفسه مخصوص کتاب در بخش‌های پایینی کابینت (بالأخص در سبک جزیره‌ای) ظاهری دوستانه به محیط می‌بخشد.

 

 

۱۰ – کابینت سفید در طراحی روستایی

آشپزی در محیطی با حال و هوای روستایی، حسی خاص را در انسان ایجاد می‌کند! درصورتی‌که قصد تغییر دکوراسیون آشپزخانه‌تان را دارید، ترکیبی از رنگ‌های تیره در کف و سقف آشپزخانه را مورداستفاده قرار دهید تا این رنگ‌های تیره در کنار کابینت سفید آشپزخانه، ظاهری جذاب و دل‌نشین را به محیط ببخشند! رنگ سفید باعث می‌شود که فضای آشپزخانه بسیار جادار به نظر برسد، حتی اگر از کابینت‌های جزیره‌ای استفاده کنید!

 

 

نتیجه‌گیری

شما می‌توانید هرکدام از این ۱۰ ایده جذاب برای کابینت سفید آشپزخانه را که در طول مقاله به آن‌ها اشاره کردیم را در طراحی آشپزخانه خود مورداستفاده قرار دهید. کابینت سفید این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید فضای آشپزخانه‌تان را به هر شکلی که دوست دارید طراحی کنید و ازآنجایی‌که رنگ سفید با سایر رنگ‌ها تعامل بسیار خوبی برقرار می‌کند، در انتخاب سبک موردنظرتان و پیاده‌سازی ایده‌هایتان به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد!

 

 

 

منابع

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تصاویر

 

 

 

 

شما چه فکر میکنید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *