زیبایی مدرن دیوار مشکی - وبلاگ سرویس اول - وبلاگ سرویس اول
عنوان پست میاد اینجا

زیبایی مدرن دیوار مشکی

آیا تاکنون به این فکر کرده‌اید که از رنگ مشکی برای دیوارها و سقف منزل خود استفاده کنید؟ استفاده از دیوار مشکی در طراحی داخلی فضای خانه، انتخابی جسورانه و پر ریسک به نظر می‌رسد؛ اما باید گفت که این رنگ در تلفیق با رنگ‌های دیگر، فضایی شیک، متفاوت و جذاب را به خانه می‌بخشد و علاوه بر متعادل کردن فضا، در ایجاد فضای گرم و صمیمی نیز تأثیرگذار است.

دیوار مشکی در دکوراسیون داخلی مدرن کابرد دارد. استفاده از رنگ مشکی در طراحی داخلی فضای خانه، انتخابی جسورانه و پر ریسک به نظر می‌رسد؛ زیرا رنگ مشکی معمولاً به‌عنوان رنگی غم‌انگیز با حسی ناخوشایند شناخته می‌شود؛ اما باید گفت که این رنگ در تلفیق با رنگ‌های دیگر، فضایی شیک، متفاوت و جذاب را به خانه می‌بخشد و علاوه بر متعادل کردن فضا، در ایجاد فضای گرم و صمیمی نیز تأثیرگذار است. اگر مایل هستید رنگ‌های تیره را در دکوراسیون منزل خود جای دهید، با مقاله زیر همراه شوید تا از انتخاب شایسته خود اطمینان یابید.

 

دکوراسیون دیوار مشکی

دیوار مشکی در طراحی دکوراسیون

برخلاف تصور بسیاری که مشکی را رنگ ناراحتی و شرارت می‌دانند، در بسیاری از فرهنگ‌ها این رنگ دارای معانی مثبتی است؛ برای مثال بر اساس عقاید آمریکایی‌ها، مشکی دارای اشعه مثبت بوده و به‌عنوان رنگ زندگی معرفی می‌شود. در مصر باستان نیز مشکی معرف زندگی و تجدید حیات است. مشکی ازجمله رنگ‌های خنثی محسوب می‌شود که معمولاً در ترکیب با رنگ‌های دیگر، به فضا تعادل و توازن می‌بخشد. ترکیب این رنگ با یک‌رنگ روشن‌تر، تضاد محسوسی در محیط منزل شما فراهم می‌کند و جذابیت صدچندانی به آن خواهد بخشید. سه رنگ قرمز، مشکی و سفید، ترکیبی دل‌فریب در منزل شما به تصویر می‌کشند؛ همچنان که ترکیب دورنگ قرمز و مشکی یا سفید و مشکی نیز همین هارمونی زیبا را به شما هدیه می‌دهد. ترکیب رنگ سفید و سیاه تضادی بی‌نهایت موزون و دل‌نشین ایجاد می‌کند. کاربرد این ترکیب امروزه فراوان دیده می‌شود.

 

دکوراسیون منزل با دیوارهای مشکی

دکوراسیون منزل با دیوارهای مشکی

رنگ مشکی برای دیوارها و سقف ممکن است کمی کسل‌کننده و مخوف به نظر آید، اما اگر بتوان از این رنگ اصیل به‌درستی بهره گرفت، فضایی بسیار دل‌نشین و زیبا ایجاد خواهد شد. در فضاهایی که در آن‌ها از رنگ مشکی برای دیوارها و سقف استفاده می‌شود، مواردی همچون نورپردازی فضا، استفاده از رنگ‌های روشن و استفاده از مبلمان چوبی، در به تعادل رساندن فضا کمک بسیاری می‌کند. در ادامه متن به نمونه‌های متفاوتی از این طراحی‌ها اشاره خواهد شد.

 

دیوار مشکی و استفاده از نور

انعکاس نور بر روی زمینه تیره، آن را روشن‌تر ازآنچه که هست نشان می‌دهد. دیوار با رنگ تیره تمرکز را به‌سوی منبع نور هدایت می‌کند و انعکاس اشعه نور را به زیبایی نمایش می‌دهد.

 

دیوار مشکی و استفاده از تخت سفید

وجود یک‌تخت سفید در اتاقی با دیوارهای مشکی به‌شدت در تضاد است. این طراحی زیبایی‌های هر یک را به بیشترین حد می‌رساند.

 

 

دیوار مشکی در ترکیب با رنگ‌های دیگر اتاق

بدون شک مشکی اولین رنگ خنثی است که می‌تواند به‌عنوان یک پس‌زمینه برای سایر رنگ‌های موجود در اتاق به‌کار رود و فضا را از حالت سردی بیرون آورد. رنگ‌های ملایم و تند در کنار یکدیگر، دیوارهای اتاق را گرم‌تر می‌کند.

 

دیوار مشکی و دکوراسیون شلوغ

استفاده از فلز، آینه و کریستال در کنار رنگ مشکی دیوارها، نمایی شکوه انگیز به اتاق می‌دهد. وجود یک لوستر باشکوه کریستالی کانون توجه اتاق بوده و چشم را به خود خیره می‌کند.

 

 

دیوار مشکی و تابلوهای رنگ سفید

استفاده از تابلوهای سفیدرنگ نصب‌شده بر روی دیوار مشکی، با تضادی که ایجاد می‌کند، زیبایی مسحورکننده و متفاوتی را برای شما به نمایش می‌گذارد.

 

 

دیوار مشکی و استیکر دیواری سفید

 طرح‌های زیبا و شیک استیکرهای دیواری سفید با پشت زمینه مشکی، معنای تضاد را به زیبایی به تصویر خواهد کشید.

 

 

دیوار مشکی و کابینت‌های رنگ روشن

کابینت‌های رنگ روشن و یا ترکیبی از رنگ روشن با مشکی، در کنار دیوارهای تیره، طراحی بسیار جذاب است که با گذر زمان کهنه نمی‌شود.

 

استفاده از دیوار مشکی در دکوراسیون خانه

رنگ مشکی به‌عنوان رنگی عمیق و خنثی، در ترکیب با رنگ‌های مناسب و مکمل خود، زیبایی خیره‌کننده‌ای را به نمایش می‌گذارد. انتخاب رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی خانه، انتخابی غیرمعمول و پر ریسک محسوب می‌شود تا جایی که افرادی که از آن استفاده کرده‌اند، بسیار اندک هستند؛ اما این انتخاب جسورانه قادر است در ترکیب با سایه‌های سفید و ظریف روشن در دکوراسیون، زیبایی بی‌نظیری را ایجاد کند و باعث تعادل و گرمی در محیط خانه شود. در این مقاله نمونه تصاویری از دکوراسیون داخلی خانه با دیوارهای مشکی ارائه شد تا زیبایی این رنگ خاص در ترکیب با رنگ‌های دیگر بهتر نشان داده شود.


جهت ارائه درخواست نقاشی ساختمان و یا ارائه آگهی خدمات خود در زمینه رنگ‌آمیزی ساختمان به لینک زیر مراجعه فرمایید:

www.serviceaval.com

 


منابع

decodoctor.ir

pooyano.com

شما چه فکر میکنید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *